top of page
121022_0544.jpg

 

HÜLYA UYSAL

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuvarı Flüt Bölümü mezunu olan Hülya Uysal, çeşitli orkestra, oda müziği grupları, albüm kayıt performansları ile yurt içi ve yurt dışı konser çalışmaları yapmış olup; sinema, reklam ve tv dizilerinde müzisyen olarak yer almıştır.

Organizasyon ve etkinlik alanında uzun yıllardan itibaren çeşitli gruplar ile birlikte çalışmış ve klasik, hafif jazz, dünya müzikleri ve popüler müzik tarzlarında geniş repertuarı ile dinleyicilere keyifli performanslar sergilemiştir.

2013 yılında başladığı saksafon çalışmalarını, sektörün önde gelen markalarının lansman, tanıtım ,davet ve organizasyonlarında yer alarak sürdürmektedir.

www.hulyauysal.com

121022_0560.jpg

 

NİHAN DEMİRKAPI

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Viyolonsel Bölümü mezunu olan Nihan Demirkapı bu güne kadar Rod Stewart’tan Emeli Sande’ye, Brian May’den (The Queen) Olly Murs’e, Michael Bublé’den Josh Groban’a dünyaca ünlü müzisyenlerle çalıştı; Avrupa, Amerika ve Yakın Doğu’da sayısız sahnede konserler verdi. Aralarında Londra’da Abbey Road, Metropolis ve Olympic Stüdyoları gibi tarihi mekanlarda stüdyo çalışmalarına katıldı ve BBC ve ITV kanalları için pek çok televizyon programında sayısız müzisyenle çalıştı. Ingiltere’de Kraliyet ailesi ve Ingiltere kraliçesi icin konser verdi, rock grubu Muse ile 2013 yılında Brit Awards’ta beraber sahne aldı. Londra’da Indigo Strings, Siren String Quartet, Duolog, Noah Francis Johnson Band ve Apollo Strings ile devam eden konserlerinin yanı sıra 2014 yılında Istanbul’a taşındı ve kendi solo projesi olan Cellosonics’i hayata geçirdi. 3 sene boyunca Sabancı Üniversitesi'nde görev aldıktan sonra, 2018 yılından itibaren Robert Koleji'nde devam ettirdiği cello öğretmenliği görevinin yanı sıra, TriOnStage grubu ile de çalışmalarını sürdürmekte ve Cellosonics projesi dahilinde solo konserlerine devam etmektedir.

www.cellosonics.com

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
121022_0552.jpg

 

ASLIHAN BATUR

 

Müzik yaşamına Adana'da Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası Keman sanatçısı Tamer Şensoy ile başlamıştır. Lise eğitimini Güzel sanatlar lisesinde, Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliğinde,Master'ını da Haliç Üniversitesi Türk Müsikisi Konservatuarında tamamlamıştır.

 

Üniversiteyi bitirdiğinde 2012 senesinde, Bebek'te ünlü bir mekanda Dj Mahmut Orhan'la tanıştıktan sonra, keman kariyerinde bambaşka bir kapı açılmıştır. Mahmut Orhan ile beraber 7 sene boyunca Dj üstü canlı keman performanslarıyla pek çok projeye imza atmış, Feel ve Save me şarkılarındaki keman sesiyle milyonlara ulaşmış ve kariyerinde güzel bir noktaya ulaşmıştır. Studio ortamında çokça zaman geçiren sanatçı, İlyas Yalçıntaş, Ayşe Hatun Önal, Hadise, Murat Dalkılıç gibi ünlü sanatçıların şarkılarının keman solosunu besteleyip icra etmiştir. 

bottom of page