Lounge 

TriOnStage Lounge performansı; altyapı müzikleri üstüne canlı olarak çalınan ve 60 dakika süren bir performanstır. Bu performans; kokteyl, iş toplantısı, karşılama veya özel davetlerde background müziği olarak 3x45 dakikaya varan setler halinde düzenlenebilir. Trio, ses sisteminin olmadığı durumlarda ve talep edildiği takdirde, küçük veya orta büyüklükteki alanlar için yeterli olan amfilerini yanında getirmektedir. 3 saate varan repertuarları, tanınmış klasiklerden Swing'e, Latin'den Jazz'a dünyaca ünlü örnekleri içerir. 

TriOnStage Lounge is a 60 minutes live performance with backing tracks. It could be provided up to 3x45 minutes sets of moderns selections, pop hits, Swing, Jazz and chart classics to create a sophisticated ambience.  This is the perfect accompaniment to a drinks reception, luncheon, business networking event or dinner. When required, TriOnStage has their own PA system for a small or mid-sized venues when required. 

Acoustic

TriOnStage Acoustic, akustik enstrümanlarla sunulan ve ses sistemi gerektirmeyen bir performanstır. İdeal olarak 1 saat süren veya setler halinde düzenlenebilen performansları, ayakta ve aktif bir şekilde gerçekleşir. Repertuarlarında, tanınmış klasiklerin yanısıra kendi uyarlamaları olan dünyaca ünlü örnekleri de barındırmaktadırlar.

TriOnStage Acoustic is a live performance with acoustic instruments. The performance ideally lasts for an hour but could also be delivered as sets. Their repertoire contains very well-known classics as well as their own arrangements of world-famous popular examples.

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle